© Türkiye Mükemmellik Ödülü Yürütme Kurulu
Mükemmellik Aşamaları (MA)
Anasayfa TMÖYK EFQM TMÖ TMSÖ Mükemmellik Aşamaları TMÖ Değerlendiricileri Basında Yayınlar İletişim Made Dinçer ÖZBERBER
Mükemmelliğin Aşamaları
MÜKEMMELLİKTE KARARLILIK
Tutku ve Bağlılık Yaratın Mükemmellikte Kararlılık, projelerinizin uygunluğunun ve temel yaklaşımlarınızın değerlendirilmesi sizi ve kuruluşunuzu iş mükemmelliği ile tanıştırmak için geliştirilmiştir. İki seçenekten birini geçirerek, kuruluşunuz mükemmelliğe doğru olan yolculuğunda, bir sonraki adımlara yönelik önemli tavsiyeler ve geribildirimler almanızı sağlar.
MÜKEMMELLİKTE YETKİNLİK
Gelişim Haritanız Mükemmellikte Yetkinlik, dışarıdan kuruluşunuzun onaylanmış bir performans analizi ile başarılarınızın tanınmasını birlikte sağlar. Size etkililiğinizi, verimliliğinizi ve rekabet gücünüzü yükseltmek için bir çerçevesi sunar. Sizi sonuçlarınıza götüren mevcut yönetim yaklaşımlarınızın ne derece de başarılı ve yeterli olduğunu anlamanızı ve yeni öğrenme ve iyileştirme fırsatlarını keşfetmenizi sağlar.
TÜRKİYE MÜKEMMELLİK ÖDÜLÜ
Yüksek Performans Gösterenler Türkiye Mükemmellik Ödülünün amacı özel, kamu ya da kâr amacı gütmeyen en iyi performans gösterenkurum ve kuruluşları tanımaktır. Performansını sürekli iyileştiren ve stratejiyi eyleme dönüştürerek tartışmasız üstün başarı göstermiş sektör liderlerini tanır.